Rolety – SKB STYROTERM

Rolety – SKB STYROTERM

Jest to odpowiedź na oczekiwania klientów zagranicznych. System rolet nadstawnych SKB Styroterm to wysoko zaawansowane technologicznie rozwiązanie, które powstało z myślą o poprawie bilansu energetycznego budynku.

Podobnie jak w przypadku systemu Opoterm, montaż rolety polega na bezpośrednim osadzeniu skrzynki na ramie okiennej za pomocą odpowiednio dobranego profilu adaptacyjnego.

Głównym elementem tego produktu jest skrzynka, która została wykonana ze specjalnie zaprojektowanego zgodnie z wytycznymi firmy Aluprof materiału , charakteryzującego się bardzo dobrymi właściwościami termicznymi. Jest ona dostępna w dwóch rozmiarach: 260 x 260mm oraz 300 x 300mm.

Przemyślana konstrukcja systemu umożliwia wykonanie pojedynczej rolety, a także zestawu rolet w jednej skrzynce. Rolety w systemie STYROTERM mogą być wyposażone w moskitierę zabudowaną w skrzynce.

Zaletą nowego produktu jest także możliwość wyboru sposobu rewizji od wewnątrz bądź od zewnątrz pomieszczenia. W przypadku tej ostatniej wprowadzono znaczne usprawnienie w stosunku do wykorzystywanych na rynku rozwiązań.

Konfigurator >